Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Rynarcice - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku z windą, położone na 3 kondygnacji - ul. Perłowa, osiedle murano. Lokal umeblowany i wyposażony, po remoncie, z klimatyzacją i z balkonem. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Hutnik,Głogów(Rynarcice + 23 km)

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, wynajmę lokal, 80m2, 2800zł. Oferujemy Państwu lokal na wynajem w Głogowie, przy ulicy Obrońców Pokoju o powierzchni 80m2. Lokal znajduję się na parterze budynku. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy design z funkcjonalnością? Mam coś dla Ciebie! W skrócie: metraż: 40 m przemyślany układ. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym + oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

61,35 zł/m²16,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 16,3 m2, wynajem, 1000 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z pomieszczeniem socjalnym usytuowany na II pietrze w budynku hotelu, w części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

104,17 zł/m²48 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Klimatyzowany lokal użytkowy o pow. 48 mkw. położony na parterze budynku handlowo-usługowego - ul. Armii Krajowej w centrum miasta. Standard: witryna pcv, ogrzewanie elektryczne, nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

23,80 zł/m²758,44 m² 18 051 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Jana Pawła II 7, ścinawa Powierzchnia uż.: 758,44 m2 Liczba pomieszczeń: 25 Grunt: dz. ewid. nr 235 obręb 2, o pow.1 499 m Cena: 23,80 PLN/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: ul. 1 maja - centrum miasta, nowoczesny budynek "inkubator Przedsiębiorczości". Metraż I cena: 50 m2 (dla max 9 osób) 3200,00 zł netto + vat lub 24.4m2 (dla max 4 osób) 1561,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, położone w niskim bloku na IV piętrze. Cena wynajmu: 2.200 zł/mc (.

Szczegóły ogłoszenia

40,10 zł/m²12,47 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego na parterze budynku dworca Głogów, wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34,88 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rynarcice

Rynarcice,dolnośląskie

1 100 zł62 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe dla firm Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , idealnie nadającego się do zamieszkania dla 4-5 osób. Lokal położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rynarcice

Rynarcice,dolnośląskie

1 500 zł43 m² 34,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2